„Lietuvos energija“ kviečia bendradarbiauti AEI vystytojus ir savininkus

Projektą vykdo: „Lietuvos energija“, UAB
 
Kvietimo dokumentai:
 
 
Kvietimo tikslas: Vadovaudamasi strategija, „Lietuvos energija“ plečia savo žaliosios generacijos portfelį per AEI jėgainių ir (arba) jų vystomų projektų įsigijimus. Todėl Bendrovė skelbia šį neįpareigojantį kreipimąsi į energetikos sektoriaus dalyvius veikiančius energetikos srityje ir kviečia išreikšti susidomėjimą ir ketinimus parduoti valdomas elektrines arba jų parkus bei vystomus projektus

Elektroninio pašto adresas konsultacijoms: aei@le.lt
 
Vykdoma plėtra:
 
Apie kvietimą
 
Valstybės kapitalo energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“ kviečia atsinaujinančios energetikos išteklių sektoriuje veikiančius rinkos dalyvius teikti pasiūlymus įsigyti jų valdomus ir vystomus objektus.

Paskelbdami neįpareigojantį kreipimąsi dėl projektų įsigijimo, kviečiame energetikos sektoriaus dalyvius, kurie valdo saulės, vėjo ar kitus su atsinaujinančia energetika susijusius energetikos projektus, teikti siūlymus dėl jų pardavimo.

Siekiame įsigyti veikiančius arba vystomus parkus ir jėgaines valdančių bendrovių akcijas arba daiktines teises. Projektai gali būti vystomi Europos ekonominėje erdvėje, labiausiai koncentruojantis į Baltijos regiono valstybes  Lenkiją ir Skandinavijos šalis. Pageidautina minimali projekto galia turėtų būti ne mažesnė nei 10 MW Lietuvoje ir ne mažesnė nei 20 MW užsienio valstybėse.

Nauda

Investicijos į atsinaujinančius išteklius atitinka grupės strateginius tikslus – įgyvendiname ilgalaikę bendrovės strategiją ir diversifikuojame turimus energijos gamybos pajėgumus.

Grupės strategijoje LE 2030 vienas prioritetų yra žaliosios generacijos portfelio plėtra. Iki 2020 metų Baltijos šalyse ir Lenkijoje „Lietuvos energija“ siekia valdyti 400 MW galios atsinaujinančių energijos išteklių parkų, o 2030 metais visoje Europos Sąjungoje grupė valdys 3000 MW galios žaliosios generacijos jėgainių.