Naujoji „Lietuvos energijos“ komunikacijos vadovė – Ieva Vozbutaitė-Beliauskė

2018-03-27
Naujoji „Lietuvos energijos“ komunikacijos vadovė – Ieva Vozbutaitė-Beliauskė
Įvykus viešam konkursui „Lietuvos energijos“ Korporatyvinės komunikacijos direktorės pareigas nuo balandžio 24 d. eis Ieva Vozbutaitė-Beliauskė. Pusmetį laikinai šias pareigas ėjusi Laura Šebekienė darbą tęs Korporatyvinės komunikacijos tarnyboje.
 
Didelio komunikacijos rinkos dalyvių dėmesio sulaukęs konkursas pritraukė eilę profesionalių, didelę darbo patirtį ryšių su visuomene ir rinkodaros srityje sukaupusių kandidatų. „Džiaugiuosi, kad prie „Lietuvos energijos“ prisijungia aukšto lygio profesionalė, turinti integruotos komunikacijos ir rinkodaros kvalifikacijas. Dirbdama kartu su naująja vadovų komanda Ieva padės kurti ir įtvirtinti naują „Lietuvos energijos“ įvaizdį Lietuvoje ir tarptautinėse rinkose“, – sako „Lietuvos energijos“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Darius Maikštėnas.
 
Ieva Vozbutaitė-Beliauskė dešimt metų dirbo integruotos komunikacijos grupėje IDEA GROUP: pradžioje kaip RsV agentūros vadovė, vėliau kaip grupės vadovė Lietuvai, pastaruoju metu – atsakinga už kūrybos discipliną bei grupės vystymą Baltijos šalyse. I. Vozbutaitė-Beliauskė septynerius metus mokėsi JAV, Lietuvoje žinias gilino vadovų magistro studijų programoje  ISM universitete. 
 
„Man didelė garbė prisijungti prie strategiškai svarbaus Lietuvai projekto ir atsinaujinusios „Lietuvos energijos“ vadovų komandos.  Su didele atsakomybe priimu man suteiktą pasitikėjimą. Esu įsitikinusi, kad mano tarptautinė patirtis ir žinios kartu su esamomis komandos kompetencijomis ir srities išmanymu ne tik užtikrins skaidrų ir efektyvų tęstinumą, bet leis siekti ambicingų tikslų komunikacijoje“, – sako Ieva Vozbutaitė-Beliauskė.
 
Šalies energetikos sektoriaus lyderė, daugiau kaip 20 bendrovių valdanti „Lietuvos energijos“ grupė per pastaruosius kelerius metus, pasiekusi įspūdingų finansinių ir veiklos rezultatų yra pripažinta skaidriausiai Lietuvoje valdoma valstybės kapitalo įmonė, kasmet valstybės biudžetą papildanti reikšminga dividendų suma. Tai – pirmoji Lietuvos VVĮ, išleidusi žaliųjų obligacijų, skirtų skatinti investicijas į žaliąją energetiką, emisiją. Šiuo metu, ruošiantis naujam etapui, „Lietuvos energija“ atnaujina veiklos strategiją, kuri bus pristatyta visuomenei gegužės pradžioje.