Naujasis ESO atstovas spaudai – buvęs LRT žurnalistas Tomas Kavaliauskas

2018-08-16
Naujasis  ESO atstovas spaudai – buvęs LRT žurnalistas Tomas Kavaliauskas
„Lietuvos energijos“ grupės komunikacijos bendruomenę papildė žurnalistas Tomas Kavaliauskas. Jis rugpjūčio 16 d. pradėjo dirbti grupės įmonės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) atstovu spaudai.
 
Daugiau kaip dešimt metų LRT naujienų reporteriu ir laidų vedėju dirbęs T. Kavaliauskas sako, jog per veiklos televizijoje laiką „Panoramai“ ir kitoms naujienų laidoms buvo parengęs ne vieną reportažą, susijusį su energetikos sektoriumi ar verslo naujienomis. „Žinau visuomenės ir žiniasklaidos poreikį gauti aktualią informaciją greitai ir suprantamai. Ypač tai svarbu kalbant apie tuos momentus, kai dėl įvairių priežasčių sutrinka kasdien reikalingos energijos tiekimas arba vyksta tinklo atnaujinimo darbai“, – sako naujasis ESO atstovas spaudai T. Kavaliauskas.
 
„Tomas yra susipažinęs su energetikos sektoriumi ir geba aiškiai komunikuoti bei greitai orientuotis įvairiose situacijose, kas labai svarbu, dirbant ESO. Energetikos infrastruktūros kompanija, nuo kurios priklauso žmonių gerbūvis ir saugumas, žengia į naują etapą ir ruošiasi elektros skirstymo tinklo išmanizacijai. Tai bus didelis pokytis, reikalausiantis aktyvios ESO komunikacijos“, – sako „Lietuvos energijos“ Komunikacijos tarnybos vadovė Ieva Vozbutaitė-Beliauskė.
 
Nuo balandžio mėn. ESO atstovu spaudai laikinai dirbo „Lietuvos energijos gamybos“ komunikacijos vadovas Valentas Neviera, kuris ir toliau darbą tęsia šiose pareigose.
 
Grynindama veiklas valstybės kapitalo energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“ nuo spalio 1 dienos elektros energijos tiekimo gyventojams veiklą planuoja atskirti nuo jos valdomo „Energijos skirstymo operatoriaus“ (ESO) ir perduoti kitai grupės įmonei – šiuo metu gamtines dujas gyventojams ir verslui tiekiančiai bendrovei „Lietuvos dujų tiekimas“ (LDT). Numatoma, kad nuo spalio ši elektros ir dujų tiekimo gyventojams veiklas apimsianti bendrovė vadinsis „Lietuvos energijos tiekimu“. Po visuomeninio elektros tiekimo veiklos atskyrimo ESO toliau vykdys pagrindinę savo veiklą – skirstys elektrą ir dujas bei prižiūrės skirstomuosius tinklus, rūpinsis tinklų gedimų šalinimu ir naujų klientų prijungimu.