„Lietuvos energijos“ įmonių vidinei komunikacijai vadovaus Agnė Barauskienė

2018-09-04
„Lietuvos energijos“ vidinei komunikacijai vadovaus Agnė Barauskienė, kuri prieš tai šioje srityje dirbo „Lietuvos draudime“.
 
„Lietuvos energija“, siekdama LE 2030 strategijoje išsikeltų ambicingų tikslų, efektyvina vidinę komunikaciją, todėl naujajai vadovei tenka rimtas iššūkis – ne tik integruoti atskirai grupės įmonėse veikusią vidinę komunikaciją, bet ir ranka rankon dirbti su vadovų komandomis, personalo žmonėmis ir įmonių darbuotojais, kuriant naujos kartos bendrovę“, – ¬sako „Lietuvos energijos“ Komunikacijos tarnybos direktorė Ieva Vozbutaitė–Beliauskė.
 
Agnė turi sukaupusi daugiau kaip dešimties metų darbo patirtį komunikacijos ir rinkodaros srityje. Prieš prisijungdama prie LE komandos ji dirbo „Lietuvos draudime“, kur prisidėjo prie vidinės komunikacijos vystymo, dar anksčiau - tarptautinėje verslo konsultacijų įmonėje „PricewaterhouseCoopers“ buvo atsakinga už rinkodaros ir komunikacijos projektus.
 
„Džiaugiuosi prisijungusi prie ambicingos „Lietuvos energijos“ komandos ir tikiu, jog mano sukaupta patirtis padės sėkmingai įgyvendinti užsibrėžtus tikslus ir stiprinti integruotą vidinę komunikaciją“, – sako naujoji vidinės komunikacijos vadovė Agnė Barauskienė.
 
„Lietuvos energijos“ grupė, pertvarkydama komunikacijos funkciją, pritraukia ir išlaiko aukščiausios kompetencijos specialistus korporatyvinės, vidinės ir rinkodaros komunikacijos komandose. Jų užduotis – integruoti vieningas komunikacijos praktikas ir veiklas visose grupės įmonėse bei, įgyvendinant LE 2030 strategijoje keliamus tikslus, kurti naują LE grupės komercinį prekės ženklą, sieksiantį lyderystės Lietuvoje ir užsienio rinkose.