„Lietuvos energijos“ grupės įmonės automobilius nuomosis bendrai

2018-01-15
Valstybės valdoma „Lietuvos energijos“ įmonių grupė organizuoja grupės įmonių automobilių nuomos ir administravimo paslaugų pirkimą. Atlikus rinkos analizę ir išankstinę konsultaciją su galimais paslaugos tiekėjais, „Lietuvos energijos“ grupė veiklos nuomos pirkimą išskaidė į vienuolika dalių. Dėl to tikimasi sulaukti didelio tiekėjų skaičiaus ir pasiūlymų su palankiomis kainomis. Jie bus vertinami remiantis ekonominio naudingumo kriterijais.
 
„Lietuvos energijos“ grupė centralizuotai ketina nuomotis apie 1270 transporto priemonių, iš kurių didžiąją dalį – daugiau kaip tūkstantį automobilių, sudarys gamybinis ir aptarnaujantis transportas. Juo daugiausia naudojasi „Energijos skirstymo operatorius“, aptarnaudamas dujų ir elektros skirstymo tinklus. Kiti automobiliai skirti įmonių administravimo tikslams ir įmonių bendro naudojimo automobilių parko vystymui.
 
„Esame atsakingai veikianti organizacija, kuri savo veikloje stengiasi naudoti priemones, padedančias mažinti veiklos poveikį aplinkai. Todėl į nuomojamų transporto priemonių sąrašą įtraukėme ir elektromobilius. Didžioji jų dalis, daugiau kaip 40, bus gamybinės paskirties – tai yra tie, kurie daugiausia naudojami mūsų klientus aptarnaujančių įmonių kasdieninėje veikloje“, – sako „Lietuvos energijos“ valdybos narė ir Organizacinio vystymo direktorė Ilona Daugėlaitė.
 
Tam, kad transporto priemonių parkas būtų efektyviai valdomas, į administravimo paslaugų pirkimą įtraukta ir skaitmenizuota transporto kontrolės ir valdymo sistema. Ji skirta rengti ataskaitas, stebėti automobilių ridas, analizuoti duomenis ir jais remiantis optimaliai naudoti turimą transporto priemonių parką.
 
„Lietuvos energijos“ grupė tikisi, kad transporto nuomos paslaugų pirkimas bus baigtas ir sutartys penkeriems metams (išskyrus elektromobilius ir įkraunamus hibridinius automobilius, kurie bus nuomojami trims metams) pasirašytos iki 2018 m. birželio. Konkursą laimėję tiekėjai automobilius turės pristatyti per 4 mėnesius nuo sutarties pasirašymo dienos.