„Lietuvos energijos“ grupei priklausanti EnePRO susitarė dėl laboratorijos verslo pardavimo

2018-10-31

Valstybės kapitalo energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija“ priklausanti Energetikos paslaugų ir rangos organizacija (EnePRO) susitarė dėl verslo dalies pardavimo. Pelningai veikiančią EnePRO laboratoriją įsigis UAB „TETAS“. Šį sandorį planuojama užbaigti ir veiklą perduoti pirkėjui dar šiais metais.  
 
Po sandorio pirkėjui EnePRO perduos laboratoriją, kuri atitinka LST EN ISO 17025 standarto reikalavimus, su visa įranga ir joje dirbančiais aukštos kvalifikacijos darbuotojais. Laboratorijos paslaugos apima gedimų elektros tinkle nustatymą ir pašalintų gedimų patikrą, skirstomojo ir perdavimo elektros tinklo įrenginių bandymų darbus: transformatorių metrologinę patikrą, galios transformatorių matavimus, transformatorinės alyvos bandymus.
 
„Šis sandoris – tai dar vienas žingsnis „Lietuvos energijos“ grupės veiklų išgryninimo link. Džiaugiamės, kad naujasis pirkėjas laboratorijoje, kuri teikia išskirtines paslaugas, toliau tęs veiklą ir užtikrins joje dirbančiai aukštos kvalifikacijos komandai darbą“, – sako EnePRO valdybos pirmininkas ir „Lietuvos energijos“ Finansų ir iždo tarnybos direktorius Darius Kašauskas.
 
„Lietuvos energija“ apie jai priklausančios EnePRO verslo dalies pardavimo procesą viešai paskelbė šių metų birželį. Prieš tai energetikos įrenginių statybos, rekonstravimo, remonto ir priežiūros paslaugas teikusi įmonė atsisakė vykdomos rangovinės veiklos: liepą baigė vykdyti turimas sutartis ir iki minimumo sumažino veiklą.