„Lietuvos energijos“ grupei – Europos verslo apdovanojimas

2018-05-24
„Lietuvos energijos“ grupei – Europos verslo apdovanojimas
„Lietuvos energijos“ grupė tapo Nacionaliniu nugalėtoju prestižiniame Europos verslo apdovanojimų (European Business Awards) konkurse. Bendrovė buvo nominuota Metų verslo įmonės, pasiekusios 150 mln. eurų arba didesnę apyvartą kategorijoje (angl. „The Business of the Year Award with Turnover of €150 m or higher“).
 
Šis apdovanojimas skiriamas bendrovėms, kurios pasiekia išskirtinę finansinę grąžą, pasižymi stipriu augimu, inovacijų strategijomis ir yra savo sektorių rinkos lyderės. Vertinimo komisija taip pat kreipia dėmesį į inovatyvumą, verslo etiką, gerus akcininkų santykius ir ilgalaikį planavimą, kuris subalansuotas su lanksčiomis galimybėmis pasiekti stabilių rezultatų  dinamiškoje verslo aplinkoje.
 
„Didžiuojamės, kad „Lietuvos energijos“ grupės verslo pasiekimai yra pripažinti Europoje. Šis apdovanojimas yra labai svarbus ne tik mums ir mūsų sektoriui, bet ir visai Lietuvai“, – sako Darius Maikštėnas, „Lietuvos energijos“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius.
 
Europos verslo apdovanojimuose „Lietuvos energijos“ grupė dalyvavo ne pirmą kartą. 2014/2015 m. ji yra tapusi Nacionaline nugalėtoja aplinkos ir korporatyvinio tvarumo kategorijoje.
 
Šių metų Europos verslo apdovanojimų konkurse registravosi ir buvo vertinamos daugiau kaip 120 tūkst. bendrovių iš visos Europos. Vertintojų komisija, sudaryta iš pripažintų aukščiausio lygio tarptautinių įmonių vadovų, Europos Sąjungos valstybių ministrų kabinetų narių bei savo sričių verslo ar visuomenės lyderių atrinkinėjo geriausias bendrovės 12-oje kategorijų. Į finalinį etapą pateko tik 263 Europos įmonės – tarp jų ir „Lietuvos energija“.