Lietuvos energijos“ grupė planuoja jungti savo tiekimo ir prekybos įmones

2018-07-05
„Lietuvos energijos“ grupė, įgyvendindama naują strategiją ir palaipsniui konsoliduodama elektros energijos ir gamtinių dujų prekybos bei tiekimo veiklas, kloja pamatus vieningos komercinės organizacijos išvystymui. Projektas turėtų būti įgyvendinamas keliais etapais, o komercinė organizacija „Lietuvos energijos“ grupėje, tikimasi, pradės veiklą 2019 m. pabaigoje.
 
Komercinės organizacijos išvystymo projektas apims keturias grupės įmones – Energijos tiekimą, Energijos sprendimų centrą, „Lietuvos dujų tiekimą“ ir Litgas. Iki 2018 m. rudens pradžios vyks analizės etapas, vėliau bus tvirtinamas detalus veiksmų planas, kuriame bus numatyti dar šiemet turėsiantys įvykti pokyčiai.
 
„Nauja komercinė organizacija bus labiau orientuota į mūsų klientus – siūlys jiems tarpusavyje susijusias paslaugas „iš vienų rankų“, tuo metu mūsų vykdomam verslui šis konsolidavimas kurs sinergijas žmogiškųjų išteklių, finansų ir informacinių technologijų srityse. Be to, ši organizacija labiau fokusuosis į plėtrą užsienyje, nes didelės apimties plėtros galimybės Lietuvoje jau išnaudotos“, – sako „Lietuvos energijos“ valdybos narys bei Komercijos ir paslaugų tarnybos vadovas Vidmantas Salietis.
 
Šis pokytis „Lietuvos energijos“ grupėje sukurs geresnę terpę vystyti ir kurti aukštesnės kokybės paslaugas bei teikti jas greičiau ir paprasčiau. Planuojama, kad komercinė organizacija ateityje klientams teiks mažmeninės ir didmeninės prekybos elektra ir dujomis paslaugas, taip pat siūlys išmanius energijos taupymo sprendimus, dujinius katilus, saulės jėgaines, elektromobilių stoteles, elektros poreikio prognozavimo ir kitas paslaugas.
 
Numatoma „Lietuvos energijos“ grupės įmonių prekybos ir tiekimo veiklų konsolidacija yra 2015 m. pradėtos grupės vertės išgryninimo programos tęsinys.