„Lietuvos energijos“ grupė NT plėtotojus kviečia dalyvauti apklausoje

2018-01-04
Valstybės valdoma „Lietuvos energijos“ grupė nekilnojamojo turto plėtotojus kviečia aktyviai dalyvauti apklausoje dėl esamų, atsilaisvinančių ar artimiausiu metu ketinamų vystyti biurų projektų. Kaip jau buvo skelbta anksčiau, grupė planuoja Vilniuje veikiančias įmones po kelių metų  sutelkti į vieną, toliau nuo sostinės centro esantį pastatą.
 
Galimybių analizę naujos centrinės būstinės pasirinkimui atliks tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė „Newsec“. Ji vykdys NT plėtotojų bei savininkų apklausą, kurią baigti planuojama iki šių metų sausio 22 dienos. „Lietuvos energija“ šioje apklausoje kviečia dalyvauti visus NT plėtotojus ir dėl detalesnės informacijos prašo susisiekti su „Newsec“ Tyrimų ir analizės departamento konsultantu Gintaru Toločka (el.p. g.tolocka@newsec.lt).

Konkrečios biuro vietos „Lietuvos energijos“ grupė dar nėra numačiusi. Preliminariais skaičiavimais, jai reikalinga apie 10-11 tūkst. kvadratinių metrų ploto, kuriame galėtų dirbti apie 1000 darbuotojų. Perkeldama visus darbuotojus į vieną biurą, „Lietuvos energijos“ grupė tikisi efektyvinti veiklą, gerinti sąlygas darbuotojams ir mažinti nekilnojamojo turto išlaikymo sąnaudas. Bendro biuro projektą planuojama įgyvendinti per trejus metus ir Vilniuje dirbančius grupės darbuotojus bendrame biure įkurdinti 2021 m. 

Šiame projekte „Lietuvos energiją“ konsultuoja pernai lapkritį viešąjį pirkimą laimėjusi „Newsec advisers LT“. Ji atlieka poreikių, alternatyvų analizes, rengia Vilniaus biurų rinkos apžvalgą, biuro projekto planą ir rekomendacijas, organizuoja potencialių objektų apžiūrą bei renka pasiūlymus iš plėtotojų.