„Lietuvos energija“ toliau stiprina vadovų komandą, pritraukdama profesionalus

2018-07-02
Energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“, pradėjusi įgyvendinti naująją strategiją LE 2030, toliau buria komandą, pritraukdama savo srities profesionalus, galinčius sėkmingai panaudoti sukauptą kompetenciją ir ilgametę patirtį.
 
Nuo liepos 2 d. „Lietuvos energijos“ Žmogiškųjų išteklių valdymo departamentui vadovaus daugiau kaip dešimt metų patirties šioje srityje turintis Nerius Juzumas. Pastaruoju metu jis dirbo bendrovėje „Kesko Senukai“, kuris valdo statybos, remonto ir buities prekių tinklą Baltijos šalyse , o prieš tai buvo „L’Oréal“ personalo direktorius Baltijos šalims. N. Juzumas taip pat turi daugiau kaip septynerių metų patirtį naujų talentų pritraukimo ir išlaikymo srityje.
 
„Didžiuojamės, kad ne tik mes renkamės, bet ir mus renkasi profesionalai dėl labai svarios priežasties – galimybės įgyti naujos patirties mūsų organizacijoje“, – pažymi „Lietuvos energijos“ Organizacinio vystymo direktorė Živilė Skibarkienė.
 
Veiklos efektyvumo ir skaitmenizacijos departamento vadovo konkursą laimėjo ir jam nuo birželio pabaigos pradėjo vadovauti buvusi „Lietuvos energijos“ Skaitmenizacijos projektų vadovė Kotryna Gudžiūnaitė. Jos kasdieninė lyderystė ir gebėjimas komandą sutelkti dideliems darbams prisidės prie „Lietuvos energijos“ naujosios strategijos tikslų: veiklos meistriškumas kartu su procesų valdymu ir skaitmenizacijos priemonėmis didins organizacijos efektyvumą.
 
„Lietuvos energijos“ IT tarnybai nuo birželio vadovauja Laurynas Barauskas. Jis daugiau kaip 20 metų yra dirbęs IT strategijos, vystymo ir operacijų padaliniuose. Didžiąją dalį ten sukauptos patirties įgijo, dirbdamas Skandinavijos bankuose SEB, DNB ir Swedbank ir dalyvaudamas įgyvendinant stambius organizacinius pokyčius.
 
„Lietuvos energijoje“ jis atsakingas už įmonių grupės ITT politikos, strategijos formavimą ir šios srities tobulinimą bei kompleksinių projektų įgyvendinimą. Naujasis IT tarnybos direktorius yra baigęs inžinerinės informatikos studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete, studijavęs IT projektų vadybą Stokholmo universitete.