Lietuviškai en English

„Lietuvos energija“ pradeda Energetikų mokymo centro pardavimą

2017-02-02

Valstybės valdoma energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“ toliau grynina savo veiklą – inicijuojamas vieno didžiausių Lietuvoje energetikos darbuotojų sertifikavimu, kvalifikacijos tobulinimu bei konsultacine veikla užsiimančio VšĮ Energetikų mokymo centro (EMC) pardavimo procesas.
 
„Lietuvos energija“ vertina EMC sukauptas kompetencijas, užtikrinančias ganėtinai stiprias pozicijas mokymų rinkoje. Tačiau dar palankesniam ir efektyvesniam sukauptų kompetencijų išnaudojimui, centrui tikslinga rasti savininką, kuris labiau specializuotųsi analogiškose veiklose ir EMC veiklą toliau vystytų kaip pagrindinę. „Lietuvos energijos“ įmonių grupė nuosekliai eina veiklų išgryninimo keliu, atskirdama jai nebūdingas veiklas ir visą dėmesį sutelkdama į pagrindines veiklas, jų aptarnavimo efektyvumą, geresnes paslaugas ir plėtrą. Todėl EMC pardavimo inicijavimas – logiškas, grupės prioritetus ir strategiją atitinkantis žingsnis“, - teigia „Lietuvos energijos“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas dr. Dalius Misiūnas.
 
Anot jo, EMC paslaugų paklausa rinkoje egzistuoja, todėl tikimąsi sėkmingai pritraukti naują savininką, turėsiantį daugiau galimybių jo sukauptų kompetencijų ir potencialo išnaudojimui. Gavus „Lietuvos energijos“ lūkesčius atitinkančius pasiūlymus, EMC pardavimo procesą tikimasi užbaigti antroje 2017 metų pusėje. Įgyvendinant pardavimą, EMC ir toliau vykdys veiklą – teiks paslaugas bei vykdys visus sutartinius įsipareigojimus.
 
EMC yra seniausia ir viena didžiausių Lietuvoje energetikos sektoriaus mokymo ir konsultacijų įstaigų, kurios veikla apima energetikos sektoriaus darbuotojų kvalifikacijos kėlimą, jų sertifikavimą, ekspertinių paslaugų teikimą, kai panaudojama sukaupta patirtis ir žinios elektros bei šilumos energetikos sektoriuose. EMC formalųjį mokymą vykdo pagal Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijos išduotas licencijas. Kiekvienais metais EMC mokosi 8000 - 10000 žmonių, o klientais yra per 5000 įmonių.