„Lietuvos energija“ pateikė prašymą registruoti „Ignitis“ prekės ženklą

2019-04-24
„Lietuvos energija“ pateikė prašymą registruoti „Ignitis“ prekės ženklą
„Lietuvos energija“ informuoja, kad 2019 m. balandžio 16-17 d. Valstybiniam patentų biurui ir Europos Sąjungos intelektinės nuosavybės tarnybai (EUIPO) pateikė prašymą registruoti prekės ženklų pavadinimus „Ignitis“, „Ignitis power“, „Ignitis gamyba“, „Ignitis renewables“, „Ignitis grupė“, „Ignitis group“ ir su jais susijusius vizualinius apipavidalinimus – logotipus.
Pagrindinė planuojamo pokyčio priežastis yra siekis konsoliduoti skirtingus „Lietuvos energijos“ ir Grupės įmonių turimus prekės ženklus po vienu moderniu, tarptautiniu prekės ženklu, taip ilguoju laikotarpiu efektyvinant išlaidas komunikacijai.
Tuo pačiu tai padės vykdyti tarptautinę grupės plėtrą. Šiuo metu 3 Baltijos šalyse ir Lenkijoje, o taip pat ir tarptautinėse energijos išteklių rinkose veikiame skirtingais pavadinimais. Vienas konsoliduotas prekės ženklas pagerins grupės žinomumą ir sustiprins tarptautines pozicijas ateityje
Planuojama, kad naujas prekės ženklas bus pradėtas naudoti antroje 2019 m. pusėje. Pažymėtina, kad „Lietuvos energijos“ įmonių grupei priklausančios bendrovės „Energijos skirstymo operatorius“ prekės ženklas nesikeis.
Informacija apie konkrečius sprendimus bus atskleista laikantis teisės aktų, reglamentuojančių tokios informacijos viešą atskleidimą, reikalavimų bei užtikrinant suinteresuotų šalių reikiamą, pakankamą ir išsamų informavimą.