„Lietuvos energija“ atnaujina Duomenų logistikos centro pardavimą

2019-04-09
 
Viena didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse „Lietuvos energija“ toliau grynina savo veiklą ir atnaujina Duomenų logistikos centro (DLC), vienos moderniausių IT ir telekomunikacijų bendrovių Baltijos regione, teikiančių duomenų perdavimo bei duomenų centrų paslaugas, akcijų pardavimą.
 
„Lietuvos energija“ atnaujina savo valdomų 79,64 proc. DLC akcijų pardavimą. Kartu su bendrove savo turimų 20,36 proc. akcijų parduoda ir kita DLC akcininkė „Litgrid“.
 
„Duomenų logistikos centras yra viena patraukliausių telekomunikacijų bendrovių. Rinkoje jaučiame didelį susidomėjimą įmone – 2016 metais pardavimo proceso metu sulaukėme daugiau nei 20 galimų pirkėjų pasiūlymų. Todėl manome, kad atnaujinę pardavimo procesą sulauksime konkurencingų pasiūlymų ir užbaigsime pardavimą“, – sako DLC valdybos pirmininkas ir „Lietuvos energijos“ valdybos narys, finansų ir iždo tarnybos direktorius Darius Kašauskas.
 
Duomenų logistikos centras valdo vieną efektyviausių duomenų centrų regione „Data INN“, kurio projektui ir veikiančiai infrastruktūrai „Uptime Institute“ suteiktas „Tier III“ patikimumo lygio sertifikatas. Be šio įmonė valdo dar vieną duomenų centrą Vilniaus centre.
 
Kartu su partneriais įmonė valdo tarptautinį duomenų perdavimo tinklą „Baltic Highway“, į vientisą optinį ryšį jungiantį Taliną su Frankfurtu bei didžiausią ir ilgiausią optinį duomenų perdavimo tinklą Baltijos šalyse – „Baltic Optical Network“. Visų bendrovės valdomų tinklų ilgis siekia 13,000 km, o pralaidumas – 10 Tbit/s.
 
Duomenų logistikos centro paslaugomis naudojasi bankai, ryšių operatoriai, didieji interneto paslaugų, debesų kompiuterijos paslaugų teikėjai.
 
Susidomėję Duomenų logistikos centro įsigijimu kviečiami kreiptis biuras@le.lt