Kogeneracinių jėgainių projektų komunikacijos vadove pradeda dirbti Janina Sabaitė-Melnikovienė

2018-05-02
Darbą „Lietuvos energijos” įmonių grupėje pradėjo komunikacijos projektų vadovė Janina Sabaitė-Melnikovienė. Ji bus atsakinga už Vilniaus ir Kauno kogeneracinių jėgainių, kurių įgyvendinimas patikėtas valstybės kapitalo energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija",  komunikaciją.
 
„Vykdome du Lietuvai svarbius ekonominius projektus, todėl Janinos patirtis gamybos, aplinkosaugos, socialinės atsakomybės ir strateginės komunikacijos sektoriuose bus itin vertinga, mums palaikant nuolatinį dialogą su visuomene ir komunikuojant apie kogeneracinių jėgainių projektus“, - sako „Lietuvos energijos“ Kogeneracinių jėgainių projektų tarnybos direktorius Nerijus Rasburskis.
 
Pastaruosius trejus metus Janina Sabaitė-Melnikovienė dirbo įmonės „Achema“ atstove ryšiams su visuomene. Prieš tai ji yra dirbusi žiniasklaidoje ir viešųjų ryšių srityje, taip pat yra Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos tarybos narė.
 
„Veržli komanda ir unikali galimybė prisidėti prie reikšmingų pokyčių Lietuvos energetikos sektoriuje nulėmė mano apsisprendimą tapti kogeneracinių jėgainių projektų komunikacijos vadove,” – sako Janina Sabaitė-Melnikovienė.
 
Vilniuje ir Kaune statomos didelio efektyvumo kogeneracinės jėgainės iš atliekų ir biokuro gamins šilumą ir elektros energiją, taip užtikrindamos mažesnes šilumos gamybos kainas miestų gyventojams, spręs atliekų tvarkymo problemas ir Lietuvai padės pasiekti Europos Žiedinės ekonomikos tikslus. Jėgainių komercinės eksploatacijos pradžia numatyta jau 2020 metais. Lietuvos Respublikos Vyriausybė kogeneracines jėgaines yra pripažinusi valstybei svarbiais ekonominiais projektais.