Lietuviškai en English

Ieva Lauraitytė nominuota „NT Valdų“ generaline direktore

2017-04-10
Ieva Lauraitytė nominuota „NT Valdų“ generaline direktore
„Lietuvos energijos“ Teisės tarnybai šiuo metu vadovaujanti Ieva Lauraitytė nominuota grupės įmonės „NT Valdos“ generaline direktore. Pasibaigus viešam konkursui I. Lauraitytės kandidatūrai jau yra pritaręs „Lietuvos energijos“ Skyrimo ir atlygio komitetas bei Stebėtojų taryba. Oficialiai „NT Valdų“ vadovės pareigas I. Lauraitytė pradėtų eiti po visu būtinų formaliųjų procedūrų užbaigimo.
 
„Džiaugiuosi man suteiktu pasitikėjimu ir grupėje esančiomis karjeros galimybėmis. Kartu su NT Valdų komanda sieksime įgyvendinti akcininkų lūkesčius: toliau tęsime neefektyvaus turto atsisakymo iniciatyvas, kartu užtikrindami aukštą esamų klientų aptarnavimo lygį. Labai esu dėkinga profesionaliai „Lietuvos energijos“ teisininkų ir pirkimų bendruomenei, su kuria kartu sukūrėme tvarų pagrindą mūsų Grupės įmonių veiklos teisėtumui ir skaidrumui,“ - sako I. Lauraitytė.
 
I. Lauraitytė nuo 2014 m. gruodžio mėnesio eina „NT Valdų“ valdybos narės pareigas, tad yra gerai susipažinusi su įmone, išmano jos verslo specifiką ir šiai bendrovei grupės mastu keliamus tikslus.
 
Nuo 2013 m. spalio mėnesio „Lietuvos energijos“ Teisės tarnybai vadovaujanti I. Lauraitytė įgyvendino svarbius teisės ir viešųjų pirkimų funkcijų pokyčius grupės mastu. Ji sėkmingai vadovavo teisės ir viešųjų pirkimų funkcijos centralizavimo projektui, kurį įgyvendinus teisinės ir pirkimų paslaugos grupės įmonėms teikiamos daug efektyviau, o visos grupės mastu sąnaudos sumažintos apie 40 proc.
 
Vadovavimo patirties Ieva sėmėsi ne tik „Lietuvos energijoje“. Iki tol ji yra buvusi bendrovės LESTO Teisės ir administravimo departamento direktore, bendrovės „Aviva Lietuva“ Teisės ir personalo skyriaus vadove, o taip pat dirbo įmonės „Bonum Publicum“ juridinio skyriaus vadove.
 
I. Lauraitytei Vilniaus universitete suteiktas teisės magistro, o ISM universitete – vadybos magistro laipsnis. Baltijos korporatyvinio valdymo institute Ieva įgijusi ir profesionalios valdybos narės kompetencijas.
 
Iki oficialios I. Lauraitytės  darbo pradžios l.e.p. generalinio direktoriaus pareigas eis finansų direktorius Martynas Nenėnas.
 
„M. Nenėno vadovavimo metu bendrovė „NT Valdos“ reikšmingai pagerino veiklos rezultatus: ženkliai padidinta nuosavo kapitalo grąža, nedidinant sąnaudų, sėkmingai suvaldytas ketvirtadaliu išaugęs turto portfelis, padidintos pajamos. Taip pat pelningai parduota per 30 pagrindinėje veikloje nebenaudojamų NT objektų. Esame dėkingi Martynui už tvarius rezultatus laikinai vadovaujant bendrovei. Esu tikras, kad Ieva, turėdama didžiulę patirtį ir gerai išmanydama visos „Lietuvos energijos“ grupės veiklą, „NT valdose“ lygiai taip pat sėkmingai įgyvendins būtinus pokyčius, tuo pačiu užtikrinant sklandų visai grupei būtinų paslaugų tęstinumą“, - teigia „NT valdų“ valdybos pirmininkas Darius Kašauskas.
 
Jau paskelbta oficiali atranka į „Lietuvos energijos“ Teisės tarnybos direktoriaus poziciją: https://www.le.lt/index.php/karjera/darbo-pasiulymai/3403