Ant Vilniaus Neries krantinės sužibo žodžiai „Vienybė težydi!”

2018-02-15
Ant Vilniaus Neries krantinės sužibo žodžiai „Vienybė težydi!”
Ant Vilniaus Neries krantinės, Žvejų gatvėje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio išvakarėse sužibo Lietuvos himno žodžiai „Vienybė težydi!”. Tokiu būdu paminėti vieną svarbiausių Lietuvos istorijos įvykių ir priminti, jog didžiausi darbai nuveikiami tautai susitelkus, nusprendė valstybės valdoma energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“.
 
„Prisidėdami prie visų gerų Lietuvos šimtmečio minėjimo iniciatyvų, siekiame stiprinti gerą patriotiškumo jausmą. Istorija rodo, kad visi didžiausi mūsų tautos darbai kuriant valstybę, buvo nuveikti žmonėms susitelkus dėl bendro tikslo. Tad himno žodžiai „Vienybė težydi“ krantinėje atsidūrė neatsitiktinai. Tai priminimas sau ir kitiems, kad didelių dalykų galime pasiekti tik veikdami išvien, sutardami ir bendradarbiaudami”, – sveikinimo koncepciją aiškino „Lietuvos energijos“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Darius Maikštėnas.
 
Planuojama, kad ši dovana miestui – himno žodžiai – švies ištisus metus. Žvejų g. įsikūrusios „Lietuvos energijos“ pastatas taip pat yra apšviestas Lietuvos trispalvės spalvomis, tad kartu su šviečiančiais himno žodžiais jis sudaro patriotišką kompoziciją.