Išrinktas nepriklausomas ESO stebėtojų tarybos narys – juo tapo Kęstutis Betingis

2018-05-28
Išrinktas nepriklausomas ESO stebėtojų tarybos narys – juo tapo Kęstutis Betingis
Vakar įvykusiame neeiliniame visuotiniame akcininkų susirinkime ESO akcininkai priėmė sprendimą į nepriklausomo bendrovės stebėtojų tarybos nario pareigas išrinkti teisininką Kęstutį Betingį. Jis prisijungs prie šiuo metu ESO stebėtojų taryboje jau dirbančių „Lietuvos energijos“ vadovo Dariaus Maikštėno ir finansų ir iždo direktoriaus Dariaus Kašausko.
 
„Naujasis ESO stebėtojų tarybos narys yra patyręs teisininkas, beveik tris dešimtmečius dirbęs Lietuvos prokuratūros sistemoje. Esu tikras, kad jo sukauptos kompetencijos bus labai vertingos galutinai įtvirtinant skaidrios ir atsakingos veiklos principus bei išlaikant nepriekaištingą vienos svarbiausių grupės įmonių reputaciją“, – sako Darius Maikštėnas, „Lietuvos energijos“ vadovas ir ESO stebėtojų tarybos pirmininkas.
 
Savo karjerą K. Betingis pradėjo Vilniaus miesto prokuratūroje, dirbo generalinio prokuroro pavaduotoju, Kauno apygardos prokuratūroje ėjo vyriausiojo prokuroro pareigas. Nuo 2013 m. K. Betingis dirba advokatu.
 
„Lietuvos energijos“ grupėje K. Betingis – ne naujokas. 2014-2017 m. jis buvo nepriklausomas suskystintųjų gamtinių dujų tiekimo ir prekybos bendrovės „Litgas“ valdybos narys.