Ignas Pranskevičius traukiasi iš ESO valdybos nario pareigų

2018-10-18
Iš „Lietuvos energijos“ valdomos įmonės „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) valdybos nario ir Paslaugų tarnybos direktoriaus pareigų traukiasi Ignas Pranskevičius. Jis pranešė pareigas paliekantis savo noru nuo lapkričio 1 d.
 
„Įgyta patirtis, įgyvendinti projektai, ESO veiklos išgryninimas, klientų pripažinimas ir įvertinimas, leidžia palikti bendrovę patikimose profesionalų rankose. ESO įvairiose pareigose, dirbau beveik 10 metų. Nors sprendimas trauktis brendo jau kuris laikas, nenorėjau to padaryti nesulaukęs naujojo bendrovės vadovo. Esu tikras, kad dabar, kai ESO turi generalinį direktorių, organizacija sėkmingai tęs veiklą, kurdama vertę klientams, „Lietuvos energijos“ grupei ir valstybei“, - sakė I. Pranskevičius.
 
ESO valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Mindaugas Keizeris teigia gerbiantis I. Pranskevičiaus sprendimą. „Visos ESO valdybos ir darbuotojų vardu dėkoju Ignui už jo atsidavimą bendrovei, prisidėjimą prie įgyvendintų esminių pokyčių, kurie leido užtikrinti sklandžią ESO Paslaugų tarnybos veiklą. Vertinu Igno nuveiktus darbus kuriant naujas paslaugas ir produktus, pristatant juos rinkoje, klientų aptarnavimo kokybės gerinimą, indėlį kuriant ir diegiant inovacijas, formuojant išmaniosios apskaitos strategiją. Ypač dėkoju I. Pranskevičiui už jo kompetenciją ir indėlį kuriant ESO“, – sako ESO valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius M. Keizeris. 
 
„Vienoje didžiausių „Lietuvos energijos“ grupės įmonių, ESO, sukurtos ir išvystytos Paslaugų tarnybos prioritetas – atidumas klientui ir jo poreikiui, paslaugų patikimumas, patogumas ir greitis. Neabejoju, kad puikus šios veiklos rezultatas, kurio dalį perėmė „Lietuvos energijos tiekimas“, suteikia postūmį platesnei paslaugų klientui plėtrai ir jų vystymui“, – sako „Lietuvos energijos“ valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Darius Maikštėnas. 
Nuo 2017 m. sausio 20 d. elektros ir dujų skirstymo bendrovės ESO valdybos nario pareigas ėjęs I. Pranskevičius karjerą tęsti planuoja už „Lietuvos energijos“ grupės ribų.
 
Šių metų pavasarį „Lietuvos energija“ pristatė naują veiklos strategiją LE 2030, kurios pagrindinis tikslas – sukurti globaliai konkurencingą energetikos bendrovę, sukuriančią vertę Lietuvai. ESO, kaip viena didžiausių „Lietuvos energijos“ valdomų įmonių, siekia išlaikyti geriausią skirstymo kainą ir infrastruktūrą regione, užtikrinti tinklo patikimumą ir didinti išmanumą, diegti skaitmenizaciją, būti atvira konkurencijai ir skatinti inovacijas.