Karjera grupės įmonėse

Įgyvendindami užsibrėžtus tikslus ir vykdydami socialiai atsakingą verslą, siekiame į „Lietuvos energijos“ grupę pritraukti ir išlaikyti kvalifikuotus darbuotojus, bei, užtikrinant abipusę vertę, kurti su jais ilgalaikės partnerystės santykius ir bendrą sėkmingą ateitį.
 
Jei manote, kad galite pasiūlyti bendrovei savo sukauptą patirtį ir žinias, atsiųskite savo gyvenimo aprašymą elektroniniu paštu personalas@le.lt.

Sėkmės istorijos

Nerijus Dumbrava
Generalinis direktorius
UAB „Duomenų logistikos centras“
Savo karjerą energetikos sektoriuje Nerijus pradėjo 2011 metais LESTO Strategijos ir vystymo tarnyboje, kur beveik 3 metus padėjo įmonei ruošti strateginius dokumentus, bendrauti su reguliatoriumi, vadovavo svarbiausiems pokyčių projektams. Prieš tai 2 metus Nerijus dirbo padalinio vadovu interneto projektų įmonėje  UAB „Metasite Business Solutions“, o profesinę karjerą, užbaigęs Vadybos magistro studijas BI Norwegian Business School, pradėjo tarptautinėje įmonėje PricewaterhouseCoopers, kur 3 metus dirbo verslo konsultantu.
Nuo 2014 lapkričio Nerijus dirba UAB „Duomenų logistikos centras“ generaliniu direktoriumi.
 
Nerijus Dumbrava apie darbą „Lietuvos energijos“ grupės įmonėje:
„Darbas „Lietuvos energijos“ įmonių grupėje  mane pirmiausia motyvuoja savo svarba - visų LE įmonių vykdomų veiklų galutinis rezultatas yra energetinių išteklių pateikimas Lietuvos gyventojams ir įmonėms už racionalią kainą, o tai yra šalies ekonomikos augimui būtina sąlyga. 
Taip pat tai yra viena iš nedaugelio vietų Lietuvoje, kurioje įgytas vadybos žinias galima realiai pritaikyti praktikoje – dėl įmonių dydžio, kiekio, interesų, veiklų gausos ir  ambicingų tikslų, modernių vadybos įrankių taikymas yra neišvengiamas.
Dabartinė pozicija DLC man suteikia galimybę iš arčiau susipažinti su dalykais kuriais visada domėjausi – naujausiomis informacinėmis technologijomis, moderniais inžineriniais sprendimais, galimybėmis pasiūlyti pinigus taupančias, aukščiausio patikimumo paslaugas Lietuvos ir užsienio įmonėms.

 
Haroldas Nausėda
Komercijos departamento direktorius
UAB „Lietuvos dujų tiekimas“ 
Baigęs bakalauro studijas Vilniaus universitete, Haroldas 2008 m. vasario mėn. pradėjo dirbti vadybininku bendrovės „Lietuvos dujos“ Strateginio vystymo skyriuje, kur analizavo ir tobulino įmonės veiklos procesus. Pelnęs vadovų pasitikėjimą, Haroldas po pusės metų buvo paskirtas eiti naujai kuriamo „Lietuvos dujų“ Skambučių centro vadovo pareigas. Kuriant naują padalinį ir formuojant veiklos procesus, skambučių centre buvo diegiami vakarietiški techniniai sprendimai bei kokybės standartai. Tai padėjo pagerinti dujų vartotojų aptarnavimo kokybę. Po ketverių metų – 2012 m. rudenį - Haroldas tapo bendros Lietuvos ir Suomijos įmonės „GET Baltic“, kuri vykdo gamtinių dujų biržos funkcijas, vadovu. Haroldui teko rūpintis biržos kūrimu ir jos kasdiene veikla. Tuo pačiu metu norėdamas įgyti daugiau žinių Haroldas baigė magistro studijas Vadybos ir ekonomikos universitete (ISM Executive School). Po dviejų metų darbo gamtinių dujų biržoje, kai „GET Baltic“ veikla buvo įsibėgėjusi ir bendrovė jau buvo gerai žinoma rinkoje, Haroldas nuo 2014 m. lapkričio nutarė grįžti į „Lietuvos energijos“ grupės įmonę, tiekiančią gamtines dujas verslui ir gyventojams. „Lietuvos dujų tiekime“ jis vadovauja Komercijos departamentui.     

Haroldas Nausėda apie darbą „Lietuvos energija“, UAB grupės įmonėse:
„Darbas didelėje, stategiškai svarbių energetikos įmonių grupėje niekada nebus nuobodus. „Lietuvos dujose“ karjerą pradėjau nuo paties žemiausio laiptelio, vėliau tęsiau kitose pareigose. Tai man padėjo tobulėti, detaliai susipažinti su įmonės veikla, klientų poreikiais bei suteikė gilias gamtinių dujų rinkos žinias. Esu įsitikinęs, kad ir pati bendrovė iš karjerą darančių ir besistengiančių nuolat tobulėti, lojalių ir atsidavusių darbuotojų sulaukia daugiau naudos. „Lietuvos energijos“ įmonių grupė jaunam, ką tik universitetą baigusiam, žmogui yra patraukli būtent dėl atsiveriančių plačių galimybių tobulėti. Tam tereikia noro, iniciatyvos, ryžto ir atkaklumo. Šiuo metu „Lietuvos dujų tiekime“ dirbu su jaunais žmonėmis, kurie per keletą metų yra dirbę keliose grupės įmonėse, kilo karjeros laiptais, išbandė save įvairiose pareigose. Jaunus žmones tai žavi, nes jie trokšta kuo daugiau visko išbandyti, patirti, rasti tinkamiausią vietą gyvenime ir užsiimti būtent ta veikla, kuri teikia daugiausiai pasitenkinimo ir motyvacijos. Kiekviena diena darbe man yra prasminga. Mūsų įmonė rūpinasi daugiau kaip puse milijono klientų. Dirbame tam, kad gamtinės dujos, kaip kuras naudojamas versle, kurtų vertę mūsų verslo klientams bei taptų kasdienio komforto dalimi gyventojams, besišildantiems dujomis savo būstus ar jomis ruošiantiems maistą. Dirbant profesionalų komandoje, kur žmonės susitelkę dėl bendrų tikslų, malonu matyti, kaip geros idėjos greitai virsta teigiamais rezultatais“.
 
Rodyti daugiau